Poziv na razgovor s kandidatima za radno mjesta spremač/ica
Autor: Ankica Novaković, 27. 2. 2024.

Na temelju članka 10. stavak 1. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Gimnazije „Matija Mesić“, Slavonski Brod pozivaju se na razgovor- intervju kandidati prijavljeni na natječaj za radno mjesto:

- spremač/ica -  1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme s punim radnim vremenom (zamjena do povratka radnika s bolovanja).

Razgovor s kandidatima - intervju provest će povjerenstvo za provedbu natječaja imenovano u skladu sa Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja Gimnazije „Matija Mesić“ Slavonski Brod.

Razgovor s kandidatima - intervju obavit će se

u ponedjeljak 4. ožujka 2024. s početkom u

-8:00 sati                                 -9:00 sati                            -10:00 sati

1.  Helena Ban                         6.  Nada Kopić                     11. Suzana Mašić

2.  Mirna Mandić                      7. Ivana Trlek                      12. Ana Janjetović

3.  Željka Konjatić                    8. Kata Kvaternik               13. Draženka Gusak

4.  Marijana Poljanac               9. Tajana Milić

5.  Eva Soffija Smoljo             10. Lidija Lukić

Razgovor s kandidatom - intervju provodi se putem odgovora kandidata na postavljena pitanja, simulacije rješavanja slučajeva radnog mjesta ili na drugi prikladan način.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na provjeri znanja ako je za svaki dio provjere znanja dobio najmanje 5 bodova.

Po dolasku na razgovor - intervju od kandidata će biti zatraženo predočenje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta.

Kandidat koji ne može dokazati identitet ne može pristupiti razgovoru - intervju.

Ne postoji mogućnost naknadnog razgovora - intervjua, bez obzira na razlog koji kandidata sprječava da pristupi razgovoru - intervju.

Ako se kandidat navedenog dana ne odazove ovom pozivu bez obzira na razloge, neće se smatrati kandidatom sukladno članku 10. stavak 2. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Gimnazije „Matija Mesić“, Slavonski Brod.

Nakon provedenog razgovora - intervjua povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju ostvarenih bodova, te ju dostavlja ravnateljici škole zajedno sa zapisnikom o provedenom postupku koji potpisuju svi članovi povjerenstva.

Poziva_na_razgovor_intervju_spremac_ica.pdf (607.84 KB)