« Svibanj 2024 »

Božićna priredba
Autor: Jasna Okopni, 23. 12. 2021.

Božićna priredba učenika i nastavnika Gimnazije „Matija Mesić“ održana je danas, 23. prosinca 2021. godine, u auli škole. Konačno smo se okupili uživo kako bismo podijelili radost povodom nadolazećeg nam blagdana, ali i kako bismo uživali u zajedničkim trenucima.

Glazbeni tradicijski dio predstavljen je skladbama Narodi nam se i Deck the hall u izvedbi Ženskog vokalnog ansambla Viojlice i skladbama Tiha noć i Bijeli Božić koje su Viojlice izvele zajedno s Tamburaškim orkestrom Gimnazije „Matija Mesić“ pod mentorstvom njihovog voditelja profesora Franje Martića.
Mješoviti pjevački zbor Gimnazije „Matija Mesić“ predstavio se skladbama Joy to the World Georga Fridricha Händela, Sijinom pjesmom Snowman u kojoj je solistica bila Anja Oroz iz 2. a razreda, a klavirska pratnja Petra Mutić iz 2. g razreda te pjesmom Sretan Božić svakome grupe Fantomi, a u gitarističkoj pratnji bio je Ivan Milinović iz 2.a razreda. Njihova mentorica i voditeljica je profesorica Sanja Stičinski.
4. g razred predstavio se glazbenim božićnim skečom uz pjesmu All I want for Christmas is you pod mentorstvom profesorice Mihaele Šebalj Zavor.
Voditelji, Mia Čondić i Borna Marunica iz 2. b razreda, pročitali su božićne anegdote Sofije Andrić iz 2. f razreda, Ivane Milanković iz 2. b razreda i Antonele Lipovac iz 2. b razreda. Učenica Ana Vlk iz 2. f razreda pročitala je svoju božićnu anegdotu.
Hvala svima na angažmanu i uloženom trudu! SRETAN BOŽIĆ I USPJEŠNA NOVA GODINA!