« Rujan 2020 »

Zanimljivo i radno za Dan škole
Autor: Danijela Terzić, 28. 2. 2020.

Uz odličan program i brojne radionice, učenici i profesori proslavili su još jedan Dan škole. Poznato je da naša škola slavi svoj rođendan krajem veljače i upravo su ti dani najveseliji  i najužurbaniji. Svi su učenici sudjelovali na nekoj od radionica koje su organizirali profesori iz svakoga predmeta. Školska aula postala je premalena da bi se izložile sve zanimljive kreacije i neobične izložbe, a glasna podrška iz publike znak je da je i ovogodišnja priredba bila odlična. Program su izveli Tamburaški orkestar, mješoviti pjevački zbor te ženski vokalni sastav „Viojlice“, a upotpunile su ga recitatorica Gabriela Safundžić te Ena Chiara Teglević koja je pročitala vlastiti literarni rad, kao i vokalni solisti Anja Ereš, Zvonimir Ćirić i Sandra Böhm uz glazbenu pratnju Antonija Paradžika i Lea Zdjelarevića. Program su, četvrtu godinu za redom, vodili maturanti Barbara Rukavina i Ivan Marunica, a pripremili su ga profesori Franjo Martić, Sanja Stičinski i Mihaela Šebalj Zavor.