« Ožujak 2024 »

Predstavnici Jutarnjega lista posjetili školu
Autor: Jasna Bošković, 13. 9. 2017.

Novom opremom do još boljih rezultata....

Na samom početku nove školske godine, predstavnici Jutarnjega lista iznenadili su novinare Otrovnoga pera i njihovu mentoricu svojim posjetom. Glavni urednik Jutarnjega lista Goran Ogurlić i izvršni direktor marketinga Igor Cenić obradovali su školske novinare vrijednim darovima. Da podsjetimo, prošle je školske godine Otrovno pero proglašeno najboljim školskim listom u kategoriji srednjoškolskih listova, a prema riječima glavnoga urednika, vodili su se prije svega kvalitetom i činjenicom da je školski list rezultat učeničkoga rada. Odmah ih je privuklo ime našega lista, no cjelokupni rezultat bio je presudan za ovo vrijedno priznanje. U suradnji s HEP-om, Jutarnji list darovao je novinarima prijenosno računalo, vanjski disk za pohranu podataka, priznanje te brojne darove medijske kuće Hanza Media. Priznanje su primile glavna urednica Nikolina Vidaković te voditeljica novinarske skupine mr. sc. A. Nemet-Kosijer. Grafički urednik Otrovnoga pera, Ivan Delač, posebno se obradovao računalu jer je prošle godine imao priličnih poteškoća s već pomalo zastarjelom opremom. Gospodin Ogurlić poželio je našim vrijednim novinarima da i dalje vrijedno pišu, a nova oprema će svakako pridonijeti još boljim rezultatima.