CD kviz „ Pokaži što znaš“
Autor: Jasna Bošković, 23. 11. 2016.

Na inicijativu Ivana Žugaja , učenika 3.g razreda organizirali smo zanimljiv i duhovit kviz uz koji smo se odlično družili i kvalitetno proveli subotnje dopodne ( i dio popodneva) 19. 11.2016.

Ivan je uz pomoć naše predsjednice Ines Rajić, 3.b i admina Lea Gere a uz mentorstvo prof. Sertić osmislio scenarij cijelog događaja.

Iznimno smo ponosni i sretni što smo uspjeli animirati 16 ekipa (hvala profesoricama što su potakle učenike na uključivanje) od po pet članova i provesti sve planirane aktivnosti.

Ekipe : VIP ekipa (profesorice), Schwestern (3.b), Anđeli (1.a),  Bongo SB (3.i), Švabe (3.i), Agenti Otrovnog pera (2.d,2.b,3.i,2.e), Pande (3.e), Aduti (3.e), Tratinčice (1.i), Lauferi (1.h), Teletabisi (1.g), Bezimeni (3.c), Suhi list (3.b), Praktične žene (4.d) ,Hrskavci (3.g) i Ladronas (različiti razredi, zamjena za učenice 4.b ???) su se borile do posljednjeg daha u četiri igrice:

1. Zahtjevan ples  u paru sa narančom na čelu koji je odlučivao redoslijed odgovaranja, 2. Pet na pet – neobična pitanja i „otkačeni „ odgovori, 3. Pogodi pjesmu i autora – uživo su svirali Marin Ereš ,3.g i Ivan Vuksanović ,3.g  (hvala im) i 4. Pogodi osobu.

Pauzu natjecanja su  uljepšala punjena peciva (100 kom) koja nam je donirala pekarnice “Mrvica”a pobjednici  su nagrađeni sa pet pizza – donacija pizzerije Onyx (hvala im).

Voditelj kviza Ivan Žugaj  profesionalno je odigrao svoju ulogu i uz pomoć žirija

(Andrea Sertić, prof., Ines Rajić i Leo Gere, učenici)  pomno pratio da se sve odvija pošteno i korektno .

Na kraju  u oštroj i do samog kraja neizvjesnoj borbi   Praktične žene (4.d) su

pobjedile ekipu Švabe (3.g).

Cijeli događaj možete pogledati i na našoj FB stranici.

Još jednom hvala svima na sudjelovanju i podršci i naravno …već razmišljamo da sve to ponovimo.

Ovim kvizom  zaokružili  smo naš tjedan posvećen ljubaznosti i Međunarodnom danu srednjoškolaca. Pred nama je   podrška prosvjedu za čist zrak u našem gradu a u tijeku je i  izrada videa protiv ovisnosti.

Emira Miščančuk, prof.