« Ožujak 2024 »

Natječaj za radno mjesto
Autor: Ines Norac, 25. 8. 2014.

Gimnazija „Matija Mesić“
Slavonski Brod, Naselje Slavonija I br. 8

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12. i 94/13.) GIMNAZIJA „MATIJA MESIĆ“, Slavonski Brod raspisuje
                                                          za radno mjesto

• jednog nastavnika engleskoga i njemačkoga jezika i književnosti na određeno vrijeme do povratka radnice na rad (rodiljni dopust), s punim radnim vremenom
  • jednog nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture na određeno vrijeme do povratka radnika na rad (bolovanje), s nepunim radnim vremenom 20 sati nastave tjedno

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj isrednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusuiz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o nezaposlenosti (potvrda Zavoda za zapošljavanje).

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika)
  • domovnicu (preslika)
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja slati na adresu:
Gimnazija „Matija Mesić“, Slavonski Brod, Naselje Slavonija I br.8.

Ravnatelj:
                                                                                                Goran Zavor, prof.

Natječaj traje  od   25. 8. 2014.  do  2. 9. 2014. godine.